אולם וגן אירועים יוקרתי שעושה את ההבדל

איך להבדיל בין אולם אירועים יוקרתי למקום שרק משדר שהוא כזה?

אולמות אירועים יוקרתיים הפונים לאנשי האלפיון העליון ועד אולמות פשוטים ודלי תקציב – מידי שנה נפתחים ברחבי הארץ עוד ועוד אולמות אירועים ופעמים רבות גם נסגרים באותה המהירות שבה פתחו את שעריהם, לא פעם תוך גרימת עוגמת נפש רבה למזמיני האירוע.

כפי שכל מי שהשתתף אי פעם באירוע כזה יוכל להעיד, קיים הבדל של שמים וארץ בין אירוע המתקיים באולם אירועים פשוט ושגרתי, כזה שרובנו לא היינו מעיפים בו מבט שני, ובין אירוע המתקיים באולם מפואר ויוקרתי, כזה שמעורר קריאות התפעלות בקרב כל באי האירוע, וכמובן מהווה מקור השראה לאירועים נוספים בעתיד.

חתונת קיץ בקולוניה

אף שמוקד כל אירוע תמיד היה ותמיד יהיה המשתתפים בו, קיימים מספר מאפיינים המבחינים בין עוד אירוע גנרי ונשכח, ובין אירוע יוקרתי מרשים וחד פעמי, שמותיר זיכרונות בקרב כל המשתתפים בו. כל אירוע יוקרתי מהווה למעשה שילוב של עיצוב ייחודי ומרשים של האולם עצמו, ניהול והפעלת צוות עובדים מיומן ומקצועי, שירותי קייטרינג ברמה גבוהה המתכתבים ישירות עם אופיו של קהל המשתתפים באירוע, בחירה מוקפדת של המוזיקה באירוע, לפי אופי ורצון הלקוח והמשתתפים, וכמובן גמישות ויכולת לבצע התאמות שונות בערב האירוע עצמו, בהתאם לנסיבות לא צפויות שעלולות להתרחש.

נעים להכיר, קולוניה – גן אירועים יוקרתי ומפואר. להגיע. להתאהב. להגשים.

גן אירועים קולוניה, הממוקם ברחובות (ברכז), באזור נס ציונה והסביבה, הוא גן אירועים יוקרתי ייחודי, השונה משאר גני האירועים בנס ציונה והסביבה בפרט ובארץ בכלל, הודות לשילוב המושלם בין אולם אירועים יוקרתי בסגנון מודרני-קלאסי, בעיצוב ללא פשרות תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובין פינה קטנה של גן עדן באמצע העיר, פיסת טבע אליה ניתן להישאב בכל עת למספר שעות, והמקום המושלם לאירוע ייחודי באווירה קסומה ובלתי נשכחת.

אולם אירועים יוקרתי הכולל אולם רחב היקף, בעל קיבלת של עד ל-1,000 משתתפים בו זמנית (די והותר עבור כמעט כל אירוע), בעיצוב מודרני המשלב מאפיינים קלאסיים מצד אחד, ויוקרה חסרת פשרות מצד שני, אשר נועדה להותיר רושם בל יישכח על משתתפי האירוע, ולהוות הסטנדרט החדש ליוקרה ללא דופי. בכל אירוע המתקיים בכפר האירועים קולוניה נעשה שימוש רק בציוד המעודכן והמשוכלל ביותר שקיים בשוק, לרבות אבזור מלא המותאם במיוחד למגוון אירועים עסקיים, עבור חברות מקומיות ובינלאומיות כאחד.

העיצוב המודרני והיוקרתי של האולם משתלב בצורה מושלמת עם הגן הטבעי המקיף אותו מכל עבריו, המתאפיין בשבילי הליכה ובפינות חמד קסומות, ספסלי ישיבה ותאורה תואמת. כל אלו נועדו לפתות את האורחים לצלול למספר שעות לעולם אחר, להתמכר לשקט ולרוגע של הגן, וליהנות ממספר רגעי הפוגה בטרם חזרה מחודשת לעולם המודרני.

חתונת צהרים באום אירועים ברחובות

הגן כולל גם צימר מיוחד עבור החתן והכלה, ואף חופה על המים, לאלו המעוניינים להינשא על הרקע הטבעי והקסום של הגן, במרחק קריצה מאולם האירועים היוקרתי והמלא בכל טוב.

טבע ויוקרה – משולבים יחדיו בצורה מושלמת

בעוד שמרבית גני האירועים הפועלים בארץ בוחרים באחת משתי הנישות – אולם אירועים  יוקרתי ומודרני או אולם אירועים בטבע, גן ואולם אירועים – קולוניה מהווה למעשה החבילה המלאה ומציע שילוב מלא בין יוקרה לטבע, ללא כל פשרה על מי מהשניים.

הקשר בין היוקרה ובין הטבע נעשה בצורה כל כך הדוקה, שהשניים הופכים לאחד, מה שמקנה לגן האירועים קולוניה את הגוון הייחודי שלו, המבדיל בינו ובין יתר אולמות האירועים הפועלים באזור נס ציונה והסביבה, והופך כל אירוע המתקיים בו לבלתי נשכח.