אירוע השקה

אם אתם נמצאים לקראת השקה של מוצר או שירות חדש – אתם בוודאי כבר יודעים איזו התרגשות ומתח יש לקראתה. בעידן השפע שבו כולנו חיים, אירוע השקה נועד לגרום ללקוחות הפוטנציאליים להבין שהם פשוט חייבים להשיג את מה שאתם מוכרים להם, במינימום זמן ודיבורים.

לשם כך, אנחנו בקולוניה – גן אירועים במרכז, מציעים לכם את התפאורה שהכי תתאים לאירוע שלכם, בכל אופי או סגנון. אווירה אורבנית יוקרתית, בה ירגישו האורחים בבית. הצוות המקצועי שלנו ישמח להגדיר ביחד איתכם את הקונספט לאירוע, ולהתאים אותו באופן פרטני ואישי לאירוע ההשקה שלכם. בזכות ההלימה המוחלטת בין ציפיות המוזמנים לחווית האירוח בשטח, אין לנו ספק שהם יקדישו את תשומת הלב המלאה למה שיש לכם להגיד.

איך מפיקים אירוע השקה במרכז הארץ?

באירועים בכלל, ואירועים עסקיים בפרט, חשוב לארגן את האירוע באופן קפדני, תוך תשומת לב לכל פרט ופרט – מה שעת ההגעה הצפויה, מהיכן אמורים המוזמנים להגיע, האם הם מגיעים מהבית או ישר ממקום העבודה שלהם, איזה סוג של מזון להגיש בעת ההגעה שלהם למקום ובזמן האירוע עצמו? חשוב שהתשובה לכל אחת מהשאלות האלה תתרכז במתן תחושה טובה ונוחה ככל האפשר למוזמנים – כי רק בדרך זו אפשר יהיה לרתום את תשומת ליבם או לגייס את שיתוף הפעולה שלהם.

גם הצגת המוצר או השירות החדש צריכה להיות שיווקית במידה הנכונה. כאן נכנס לתמונה עיצוב האולם או החלל שבו ישהו המוזמנים. המוזמנים ירצו להבין את המשמעות והיתרונות של המוצר וחשוב להעביר להם את המידע הזה באופן אובייקטיבי ככל האפשר. כשהאווירה תהיה טובה, נינוחה ונעימה והנוכחים ירגישו שבכל הפקת האירוע נעשתה מחשבה עליהם ועל החשיבות של רווחתם – יהיה קל יותר לגרום להם להקשיב ולשכנע אותם לשים בצד דעות קדומות. בזכות מחשבה מעמיקה שמתחילה כבר בשלב בחירת מקום מיוחד לאירוע השקה.

קולוניה אירועים
מוכנים לאירוע הריזורט שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


      השאירו פרטים
      ונחזור אליכם בהקדם