עקבו אחרינו

חתונת קונספט – מקוריות בתנאים הטובים ביותר.

בתחום האירועים, חתונות קונספט הן אלו המאפשרות את הכי הרבה מקוריות, התאמה אישית וייחודיות. אפילו אם תלכו על חתונה בקונספט שכבר בוצע בעבר, המודל הזה כל כך מגוון שבקלות אפשר להפיק חתונת קונספט שהיא באמת ובתמים רק שלכם ואשר מעבירה בדיוק את המסר והחוויה שאתם מחפשים. בכפר האירועים קולוניה שברחובות, אשר הוקם על בסיס ההצלחה חסרת התקדים של מתחם אירועים קיים אנו מציעים לכם צוות מנצח להפקת חתונת קונספט בלתי נשכחת ומיוחדת במינה, עם התנאים הטובים ביותר.

חתונת קונספט בקולוניה גן אירועים

חתונת קונספט

מה הקונספט שלכם? חתונות קונספט בקולוניה אירועים 

חתונות קונספט הן חתונות אשר נסובות סביב נושא מסוים ומוגדר או חתונות עם “טוויסט” מעניין ומקורי ההופך אותן לבלתי שגרתיות. בחתונות כאלו סדר האירוע אולי דומה למרבית החתונות, אך המון דברים אחרים יהיו שונים בתכלית – עיצוב, קוד הלבוש, האוכל, המוזיקה, הטקס וכיוצא באלו. מדובר על כר פורה לחדשנות ולמקוריות אישית שלכם כזוג, חתונת קונספט מאפשרת לכם באמת ובתמים לעוף עם החלומות שלכם וליצור חגיגה מיוחדת במינה.

נכון, למרות הפופולאריות ההולכת וגואה של חתונות קונספט בישראל, זה עדיין נחשב משהו נישתי ולא כל אחד מכיר את הנושא – מה שעלול לגרום לכך שאולי תקבלו תגובות מופתעות, חוסר הבנה ואפילו כמה אורחים שיעקמו עליכם את האף כשייראו בהזמנה שיש קונספט מסוים וחורג מהמקובל. אבל כמובן שזה לא אומר שאתם צריכים לרדת מהחלום שלכם לחתונה קסומה ומקורית! אנחנו בקולוניה ממש “מתים” על חתונות קונספט ונהנים מאוד מהמקוריות של הפקות אלו, שגם עבורנו שוברות את השגרה ומוסיפות צבעוניות וגיוון להפקת חתונות ואירועים – לכן נשמח לסייע לכם ולהפיק עבורכם ואיתכם חתונת קונספט “מהסרטים”.

בחתונת קונספט על כל מרכיבי ושלבי האירוע להתאים לנושא המחבר את הכל לכדי מהות אחת. זה חלק מהיופי של הסגנון המיוחד הזה. בחירת הקונספט יכולה להיות סביב תאריך מיוחד, אלמנט המאפיין מאוד את בני הזוג, קונספט שהזוג מאוד אוהב ומתחבר אליו, קונספט סביב אירוע מרכזי המתקיים באותה תקופה (מונדיאל או אולימפיאדה למשל), סביב חג הנחגג בקרבה לתאריך החתונה וכן הלאה עם באמת אינסוף דוגמאות.

חתונת קונספט

חתונת קונספט

רעיונות לחתונות קונספט מקוריות 

כאמור, חתונות קונספט מגיעות בכל הסוגים והסגנונות ואתם חופשיים כמעט לגמרי לבחור קונספט שאתם רוצים ומתחברים אליו. ריכזנו עבורכם כמה מהקונספטים המקוריים והמוצלחים ביותר שנתקלנו בהם לאורך כמעט 20 שנות הפקת חתונות.

 • חתונה UNPLUGGED – חתונה סטנדרטית, אבל עם טוויסט בו הזוג המאושר מבקש מהאורחים לכבות את הסמארטפונים במהלך החופה ואפילו לאורך כל האירוע כדי באמת להיות נוכחים.
 • חתונה בקונספט תקופתי – כל העיצוב, מרכיבי החתונה ואפילו הלבוש שהאורחים מתבקשים להגיע איתו הוא בסגנון תקופה מסוימת ומוגדרת. למשל חתונה בסגנון שנות ה-20-30 בארה”ב, חתונה בסגנון רנסנאס, חתונת שנות ה-80, חתונת סיקסטיז או לחלופין חתונה בקונספט עתידני.
 • חתונה בקונספט של מסיבת תחפושות, סביב נושא מסוים (מי אמר חתונת משחקי הכס ולא קיבל…) או סביב חג פורים למשל.
 • חתונה בקונספט של קרנבל או קרקס – צבעוניות, אוכל קרנבל וסטייל מדליק של קרנבל או קרקס.
 • חתונה בקונספט טרופי א ובסגנון מזוהה אחר כמו סטייל יווני, חתונה דרום אמריקאית, חתונה מרוקאית וכיוצא באלו.
 • חתונת קונספט בה יש שניים או שלושה זוגות המתחתנים יחד – אפילו יצא לנו לראות חתונה של 3 אחים באותו אירוע!
 • חתונות קונספט סביב סגנון מוזיקלי מסוים, למשל חתונה צוענית, ריקודי בטן, חתונת קאנטרי, חתונת ג’אז עם תלבושות בהתאם וכן הלאה.

ויש לנו עוד כל כך הרבה דוגמאות ורעיונות מדליקים לחתונות קונספט מהנות, מקוריות ואשר ימשיכו לדבר עליהן הרבה אחרי שהן יסתיימו.

חתונת קונספט

חתונת קונספט. צילום – יוסי קרסו

בקולוניה ברחובות במרכז הארץ, ישנו שילוב מושלם בין גן אירועים לאולם אירועים, בין כפרי לאורבני ובין החוץ לפנים. כל מה שאתם צריכים כדי להפיק חתונות קונספט מושלמות ויוצאות מהכלל – צרו איתנו קשר היום לקביעת ביקור.

קולוניה אירועים
מוכנים לאירוע הריזורט שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   השאירו פרטים
   ונחזור אליכם בהקדם
   * ידוע לי שנדרש מינימום של 300 אורחים לאירוע