עקבו אחרינו

אירועי קידום מכירות

חברות וארגונים רבים מקיימים מפעם לפעם אירועים של קידום מכירות. בין אם מדובר בהשקה של מוצר חדש והבאת דבר קיומו לידיעת ציבור הלקוחות הפוטנציאליים ובין אם מדובר באירוע לטובת חיזוק הקשר בין החברה לבין הלקוחות שלה – לאירועים שכאלה טומנים בחובם מספר יתרונות משמעותיים רבים. על מנת להוציא לפועל את האירוע בצורה הטובה ביותר, ולהבטיח הכנסות גבוהות ממכירת המוצרים, יש לדאוג מבעוד מועד לאסטרטגיה נכונה באשר להפקת האירוע.

כאשר מוזמנים יודעים מראש שהם מגיעים לאירוע שהמטרה שלו היא קידום מכירות, הרי שעצם השיווק והשילוט במקום לא ירתיעו אותם. הם יגיעו עם ראש פתוח לשמוע ולהקשיב ויסכימו להתנסות או כמובן גם לקנות. ישנה חשיבות גבוהה מאד לאופן שבו האולם או החלל מעוצב, על המראה של המקום כולו בעיניהם של המוזמנים וכמובן שהעיצוב ואופן הסידור של המקום יהיה ידידותי עבורם לשהייה, מעבר או ישיבה.

אירוע קידום מכירות במרכז – מקום מושלם עד 1000 איש!

כאשר מארגנים אירוע קד”מ במרכז, ישנם אלמנטים רבים שחשוב לקחת בחשבון, כאשר הבולטים והמרכזיים שבהם הוא בחירת הלוקיישן שיארח את האירוע. בין היתר, המוזמנים צריכים להרגיש בנוח להגיע, ללא נסיעה ארוכה וללא סיכון לעומסי תנועה. כפר האירועים קולוניה, הממוקם ברחובות, יכול להיות בקלות הבחירה הנכונה והמתאימה. גוש דן והשרון כמו גם אזור השפלה וירושלים – צירי תנועה הראשיים הממוקמים בסמוך למקום מבטיחים שיהיה קל להגיע אליו מכל אזורי הארץ. בנוסף, בצמוד לאולם פרוס מגרש חנייה ענקי שיש בו מקום לכ-800 כלי רכב, זאת כדי שנוכל להבטיח שגם בעת אירוע רב משתתפים אף אחד מהמשתתפים לא יצטרך לדאוג למקום חנייה.

אנחנו בקולוניה רחובות מעוניינים לעזור לכם להתאים את אירוע קד”מ שלכם לאופי החברה ומטרת האירוע. לשם כך יצרנו מתחם אירועים דינמי, אותו ניתן להתאים בדיוק לצרכים שלכם.  מכיבוד ושתייה שיוגשו ואופן ההגשה, דרך סידור מקומות הישיבה ועד הקמת דוכנים להצגת מוצרים שונים – נשמח לתת תשומת לב גדולה לכל אחד מהפרטים הקטנים ביותר, כדי לתרום להצלחת האירוע שלכם.

קולוניה אירועים
מוכנים לאירוע הריזורט שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


      השאירו פרטים
      ונחזור אליכם בהקדם
      * ידוע לי שנדרש מינימום של 300 אורחים לאירוע