עקבו אחרינו

חתונה הפוכה – מי אמר שחייבים לפי הסדר הרגיל?

בעידן בו אנו חיים ואתם מתחתנים, “ספר החוקים” של החתונות כבר מזמן נזרק מהחלון – עם חתונות מכל הסוגים והסגנונות. אך בכל זאת, בשוק החתונות הישראלי יש ברוב המקרים סדר רגיל בו נערכת חתונה, כאשר הקונספט של חתונה הפוכה קורא תיגר על הסדר הרגיל והכאילו מובן מאליו הזה. בקולוניה כפר אירועים אנחנו חיים ונושמים אירועים ומציעים לכם, באמת, את מתחם האירועים הטוב בישראל, הצוות שלנו זורם איתכם בכל בקשה וחלום והרבה יותר מנשמח להפיק לכם חתונה הפוכה קסומה והכי אישית בעולם.

חתונה הפוכה

חתונה הפוכה בקולוניה. צילום – יוסי קרסו

חתונה הפוכה – מה בכלל הפוך כאן?

בחתונה הפוכה אנחנו (ואתם) לוקחים את הלו”ז הרגיל והלעוס של חתונות בישראל, הופכים ומערבבים אותו בדיוק באופן אותו אתם רוצים כדי ליצור את החתונה המושלמת שלכם ועבורכם, בלוח הזמנים שלכם ולפי השלבים שאתם בוחרים.

כך, במקום לו”ז החתונה הסטנדרטי של קבלת פנים בערב ¬ חופה שאף פעם לא מתחילה בזמן המיועד, אוכל, קינוחים, ריקודים עד לעזיבת האורחים והתפוגגות המסיבה, אתם מבלבלים את הסדר ויוצרים אחד משלכם.

בחירה אפשרית בחתונות הפוכות היא לעשות את החופה ראשונה, לעיתים אפילו לפני שכל האורחים מגיעים וכדי לבצע טקס חתונה אינטימי ואישי יותר. כאשר רק אחרי הטקס עוברים לארוחה העיקרית והגדולה ומשם ממשיכים למסיבת הריקודים ה”מסורתית”. מודל אחד של חתונה הפוכה הוא להתחיל דווקא בארוחה העיקרית והגדולה, לוותר כליל על קבלת הפנים הסטנדרטית, לערוך את טקס הנישואים ומשם להמשיך לריקודים תוך כדי הגשת קינוחים ואופציה לארוחה מאוחרת עם מנות “קבלת פנים” המוגשות כנשנוש בריקודים.

נכון שעל פניו חתונה הפוכה יכולה לכלול כל סדר שאתם בוחרים, אבל מן הסתם יש דברים שכדאי לא לבלגן ולהפוך לגמרי אם אתם רוצים אורחים מרוצים ושמחים – אז אל תשתגעו יותר מדי ותעשו את הריקודים לפני האוכל ולפני החופה…

אלמנטים אחרים שיכולים להיות מקוריים ושונים בחתונה הפוכה לעומת חתונה בסדר העניינים הרגיל הם למשל זמני החתונה עצמה – חתונת שישי בצהריים במקום בערב חמישי למשל. או למשל חתונה עם טקס אלטרנטיבי ולא דתי, טקס עם “רב” אחר או אפילו טקס שאתם והחברים הקרובים לכם בונים במיוחד לקידוש הקשר הזוגי ביניכם.

חתונה הפוכה בקלוניה גן אירועים

חתונה הפוכה – אתם קובעים את הסדר. צילום – ציפורה ויאיר סוד

יתרונות של חתונה הפוכה

 • כאשר החתונה מתחילה באוכל העיקרי והעשיר המוגש במתחם של קולוניה כפר אירועים, האורחים שלכם שבעים ונהנים מיד, הם לא צריכים לחכות שעות עד לאוכל המשובח והם יכולים להיות פנויים לחגוג איתכם אחרי שסעדו בהנאה רבה.
 • בחתונות הפוכות, הרבה מהאורחים ה”כלליים” ושאינם כל כך קרובים אליכם עוזבים יחסית מוקדם – אחרי האוכל והטקס – וכך אתם נשארים למסיבה ה”אמיתית” עם הקהל שממילא רציתם מראש שיחגוג איתכם.
 • אם השאיפה שלכם היא לטקס נישואים אישי, אינטימי ומיוחד – אלטרנטיבי או דתי “רגיל” – חתונה הפוכה עם חופה המתקיימת מוקדם ולפני הגעת כל המוזמנים מאפשרת בדיוק את זה אבל עדיין מאפשרת ליתר האורחים שלכם לבוא לברך ולשמוח איתכם.
 • בחתונה הפוכה בקולוניה, העיצוב המרהיב והמיוחד של כפר האירועים שלנו מאפשר לאורחים לאכול באולם הגדול והיוקרתי ואז להמשיך לחגוג איתכם ולשמוח ביום המיוחד שלכם באחד ממגוון המתמחים הנוספים – בית קפה מעוצב ונעים, הגן הסודי, סמוך לבריכה האקולוגית בה התקיים הטקס, על הבר המדליק שלנו או על מתחם הדשא הסמוך לו או אפילו לנוח ולהתרווח במתחם הזולה המרווח והנעים שלנו.
חתונה הפוכה

החתונה הפוכה – האהבה לא

קולוניה הוא כפר אירועים המביא באמת ובתמים בשורה חדשנית לשוק החתונות והאירועים בישראל, חדשנות המבוססת על כמעט 20 שנות ניסיון שלנו במתחם האירועים “שמיים כחולים”, שהפך לקולוניה. אנחנו מציעים לכם אווירה, תפאורה ותשתית מושלמות לחתונה הפוכה בלתי נשכחת וייחודית, עם שלל פינות חמד להנאת האורחים שלכם.

קולוניה אירועים
מוכנים לאירוע הריזורט שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   השאירו פרטים
   ונחזור אליכם בהקדם
   * ידוע לי שנדרש מינימום של 300 אורחים לאירוע