אולם לאירועי חברה

בשנים האחרונות, ארגונים רבים נותנים תשומת לב גדולה מאד לנושא של קיום אירועי חברה מגוונים ומיוחדים. בין היתר, מנהלי החברות משתמשים באירועים אלו על מנת לעזור בגיבוש העובדים בינם לבין עצמם, כמו גם חיזוק הקשר בינם לבין מקום העבודה שלהם. כיום ידוע מעל לכל ספק שעובדים שמרגישים בטוב ובנוח במקום העבודה שלהם, הם גם עובדים יעילים יותר, כאלה שמספקים למקום העבודה תוצאות רצויות, השגת מטרות וכמובן עמידה ביעדים.

אירוע חברה במרכז

אירוע חברה יכול להיות יום כיף או גיבוש, הופעה של אמן או להקה, טיול או ערב מיוחד שיהווה שבירת שגרה באולם אירועים. ברגע שנפגשים מחוץ לכותלי המשרד, בשעות שונות, במקום שלא מכירים לצורך העברת זמן בלי לדבר על עבודה – כבר ברעיונות אלו מצוי הפוטנציאל של ערב מהנה ומרגש עבור כל אחד מהעובדים.

לעיתים קרובות, עיקר ההשקעה בתכנון והפקת האירוע בא לידי ביטוי בבחירת המקום הנכון ביותר עבורו. כפר האירועים קולוניה, מבית שמיים כחולים, אשר ממוקם ברחובות (בשפלה – במרכז הארץ) מתאים בדיוק למשימת ארגון אירוע חברה.

כפר האירועים קולוניה הינו מתחם דינמי אשר מתאים לאירועים של עד אלף מוזמנים.

בצדו החיצוני ממוקם מגרש חנייה רחב ידיים שיש בו מקום לכ-800 כלי רכב, כך שגם עובדים שמגיעים מאוחר יותר יוכלו להצטרף לחבריהם בקלות וללא עיכובים.

אולם לאירוע חברה בהתאמה אישית

לאור ניסיוננו רב השנים בהפקת אירועי חברה, אנו במתחם האירועים קולוניה מסוגלים להתאים את מתחם האירועים שלנו בדיוק לצרכי הארגון והאירוע. כך למשל, על קירות האולם ניתן להקרין סרטונים או שקופיות מהווי החברה, לקיים חידון או תחרות בין העובדים ולהציג נתונים הקשורים בעמידה ביעדים או בהישגים שונים שאליהם הגיעו העובדים בתקופה החולפת.

מלבד עיצוב המקום, נשמח גם להתאים את תפריט האוכל והמשקאות בהתאם לסגנון והאווירה אותם תרצו ליצור במסגרת האירוע. המסע הקולינרי של האורחים בקולוניה עובר דרך "שוק שמים" עם דוכני מזון מכל רחבי העולם, מסעדת השף וקפה בלקון. במקביל, האורחים שלכם מוזמנים ליהנות גם מבר המשקאות Skybar, אשר מציע מגוון רחב של משקאות קלים ומשקאות אלכוהוליים לאורך האירוע כולו.

קולוניה אירועים
מוכנים לאירוע הריזורט שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


      השאירו פרטים
      ונחזור אליכם בהקדם