אולם הרצאות והדרכות

עובדים האמונים על הטמעת מערכי הדרכה בחברות וארגונים יודעים היטב שהפקת הרצאה או הדרכה אינה עניין של מה בכך. באירועים מסוג זה, ישנם פרמטרים רבים שצריך לקחת בחשבון, על מנת שהאירוע לא רק יהיה מוצלח ומהנה אלא שההרצאה או ההדרכה כשלעצמן יהיו יעילות.

כאשר מתכננים להעביר הרצאה או הדרכה, אחד מההחלטות הראשונות שצריך לקבל נוגעת למקום בו הן יתקיימו. מכיוון שקיים הבדל מהותי בין הרצאה להדרכה, חשוב לאפיין בצורה מדויקת את המטרות של האירוע, זאת כדי לבחור את המקום המתאים ביותר.

בבואכם להגדיר את האירוע העסקי שלכם, במסגרתו תועבר הרצאה או הדרכה, כדאי שתדעו לענות על השאלות הבאות:

– כמה משתתפים צפויים להיות נוכחים?

– האם מדובר בהרצאה או הדרכה פרונטלית או שמא צפוי להיות חלק מעשי בהשתתפות הנוכחים?

– איזה ריהוט נדרש עבור האירוע – האם יש צורך בכסאות בלבד, או שמא גם בשולחנות?

– האם ייעשה שימוש במסגרת ההדרכה או ההרצאה במחשב ו/או במקרן?

תשובות לשאלות הללו יסייעו בהבנה מעמיקה יותר של הצרכים שלכם, לקראת ארגון האירוע עצמו.

אולם הרצאות ו/או הדרכות במרכז

מניסיוננו, מתחם אירועים שנכון לקיים בו הרצאה או הדרכה הוא זה שמנוסה בהפקת אירועים מסוג זה. לפיכך, בעת התייעצות עם מנהל אולם האירועים במרכז, חשוב לוודא כי יש לו ניסיון בהפקת הרצאות, הדרכות או סדנאות באולם בו הוא עובד. במידה ואכן כך הדבר – מומלץ להתייעץ איתו ולהיעזר בו לקראת הארגון וההפקה של האירוע שלכם.

כפר האירועים קולוניה, הממוקם בסמוך לפארק המדע ברחובות, הינו מקום מושלם להעברת סדנה, הדרכה או הרצאה, עבור חברות וארגונים מכל אזור מרכז הארץ, גוש דן והשפלה. לא רק שהעובדים יוכלו להגיע לאולם בזמן נסיעה קצר בלבד, אלא גם שלרשות המארגנים יעמדו בעת האירוע שלל אביזרים מתקדמים ומתקנים חדשים.

 

אנו בקולוניה, מבית שמיים כחולים, מציעים לכם חבילה הכוללת את כל השירותים הדרושים להפקת אירוע עסקי בצורה אידיאלית – החל מעיצוב החלל בהתאם לנושא, דרך הגשת ארוחה או כיבוד קל ועד סידור מקומות הישיבה, כך שיהיה נוח לכל הנוכחים להקשיב ולשמוע היטב ובצורה ברורה את התוכן שמועבר להם.

 

קולוניה אירועים
מוכנים לאירוע הריזורט שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


      השאירו פרטים
      ונחזור אליכם בהקדם