עקבו אחרינו

אולם לבת מצווה במרכז

הילדה הקטנה שלכם כבר ‘לא קטנה’ ועומדת לחגוג בת מצווה? מזל טוב! קולוניה – כפר אירועים עם גן אירועים מרהיב, הוא המקום מושלם עבור חגיגת בת מצווה מקורית ובלתי נשכחת! לא בכדי אתם רוצים לציין את מועד הצטרפותה של הנסיכה הקטנה שלכם לעולם המבוגרים באמצעות אירוע מרשים, ומיוחד במינו.

צוות ההפקה המקצועי של כפר האירועים קולוניה ישמח להציע לכם מהניסיון האישי רב השנים שלו בהפקת אירועים בכלל, ואירועי בת מצווה בפרט, כדי להפיק עבורם ועבור בתכם את אירוע בת המצווה עליו חלמתם. חשוב לנו שהאירוע שלכם ישקף בצורה מדויקת את הסגנון והאופי האישי שלכם, ובעיקר של נערת השמחה, ולכן נשמח שתהיו שותפים מלאים בתהליך ארגון האירוע. כל קונספט עליו או סגנון שאתם מסוגלים לחלום עליו – אנחנו יכולים להגשים עבורכם.

בת מצווה בקולוניה גן אירועים

חגיגת בת מצוה בקולוניה, צילום – שרית גופן

מוששששלם: אולם אירועים לבת מצווה ברחובות (במרכז הארץ)

אנו יודעים שאירוע בת המצווה משמעותי וחשוב לא רק לכם ההורים, אלא גם לנערה החוגגת ולכן אנחנו דואגים להיות מעודכנים בכל הטרנדים החמים ביותר מעולם הצעירים כדי להציע לכם את חווית בת המצווה המושלמת. בנוסף, חשוב לנו שהנערה תרגיש כמו נסיכה ביום המרגש שלה, ולכן נשמח להיות קשובים לכל בקשה, רעיון או פנטזיה שיש לכם בנוגע לאופן הפקת האירוע. אין לנו ספק שהניסיון שלנו בהפקת אירוע בת מצווה ישמשו אתכם רבות, ויעזרו לכם להפיק אירוע מיוחד במינו שיעמוד בסטנדרטים הגבוהים שלכם ושל הבת שלכם.

בת מצווה בקולוניה גן אירועים

ממממ… קינוחים מפנקים במיוחד לבת מצווה

צוות ההפקה המקצועי שלנו יעזור לכם לארגן את אירוע בת המצווה מראשיתו ועד סופו – החל מקבלת הפנים, דרך הגשת האוכל ועד חשיפת ההפתעות והאטרקציות שהכנתם עבור נערת יום ההולדת והאורחים שלה.

מתחם האירועים קולוניה ממוקם בסמוך לפארק המדע ברחובות, בסמיכות לצירי תנועה ראשיים המאפשרים תנועה קלה מכל אזור מרכז, שפלה וירושלים (ראשון לציון, נס ציונה, רחובות ,יבנה, חולון, בת ים, אשדוד, תל אביב ועוד). אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתאהב.

בת מצווה בקולוניה גן אירועים

בת מצווה – ההכנות בעיצומן. צילום – ציפורה ויאיר סוד

קולוניה אירועים
מוכנים לאירוע הריזורט שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


      השאירו פרטים
      ונחזור אליכם בהקדם
      * ידוע לי שנדרש מינימום של 300 אורחים לאירוע