עקבו אחרינו

תערוכות

בדיוק כמו כל תהליך עסקי אחר, כמו גם השתתפות או הפקה של תערוכה דורשת הכנה אסטרטגית מדויקת. תערוכה היא אפיק שיווקי משמעותי בעל ערך לעסקים בכלל, ועסקים יצרניים בפרט. במסגרת תערוכה, מאות ואלפי המבקרים יחשפו אל העסק שלכם, יכירו מקרוב את המוצר או השירות שאתם מציעים וחלקם אף יעשו את ההזמנה הראשונה שלהם ממכם.

מחפשים מקום לתערוכה במרכז?

אנו בכפר האירועים קולוניה נשמח לספק עבורכם את כל מה שדרוש כדי שהתערוכה שלכם תהיה הכי מוצלחת שיש – החל מארגון המקום באופן נוח ונעים, דרך הצבת אמצעי התאורה והסאונד הנדרשים, התאמה נוחה של המעברים ללא צפיפות, ועד יצירת האווירה הרגועה והטובה שתגרום לנוכחים להרגיש הכי טוב שאפשר. יש לנו ניסיון בהפקת אירועים דומים ונשמח לחלוק תמונות ורעיונות שיש לנו על מנת שהתערוכה שלכם תהיה בדיוק כמו שחשוב לכם שהיא תהיה!

תערוכה מושקעת מפיקים רק עם מקצוענים

הפקת תערוכה היא לא עניין של מה בכך, שכן יש גורמים רבים שיש לקחת בחשבון. לאור ניסיון של שנים רבות בהפקת אירועים עסקיים ופרטיים כאחד, הצוות שלנו כבר יודע בדיוק אילו שאלות עליו לשאול אתכם, על מנת להוציא את המירב מהאירוע שלכם. כך למשל, חשוב להגדיר את המטרות והיעדים שתרצו להשיג באמצעות התערוכה, להבין מיהו קהל היעד הפוטנציאלי וכיצד תרתמו אותו לא רק להגיע לאירוע אלא גם להוציא את הארנק, וכדומה.

במקביל, יש לקחת בחשבון את העיצוב של המקום – בין אם מדובר בדוכנים, פינות נוי או אזורים ומתחמים מוגדרים מראש – כל אלה ניתנים להתאמה אישית בקולוניה, זאת כדי למצוא את הנוסחה המתאימה ביותר עבור העסק והתערוכה שלכם.

קולוניה אירועים
מוכנים לאירוע הריזורט שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


      השאירו פרטים
      ונחזור אליכם בהקדם
      * ידוע לי שנדרש מינימום של 300 אורחים לאירוע