אולם לכנס עסקי

ארגון של כנס עסקי או מסחרי אינו משימה של מה בכך. יש הרבה פרטים לברר, להגדיר ולהחליט וחשוב מאד להתאים באופן מושלם את כל המאפיינים של הכנס לנושא והתוכן שלו וכמובן גם לקהל המוזמנים. יש חשיבות למספר המוזמנים שיגיעו, למכנה המשותף העסקי או התעסוקתי שלהם ולדברים שצריכים להיאמר. כל אלה אמורים להיות בהלימה מוחלטת ומושלמת לאווירה, לתפאורה ולעיצוב של המקום שבו הכנס מתקיים.

אצלנו בכפר האירועים קולוניה רחובות, תוכלו להחליט איזו אווירה הכי תתאים לכנס שלכם – רשמית ומעונבת או משוחררת ואינטימית. בזכות הניסיון הרב שלנו בהפקת כנסים עסקיים בתחומים שונים ובקונספטים שונים, נוכל לספק לכם השראה, תמונות מאירועים קודמים ועצות מניסיון – כך שתגיעו להחלטה הנכונה שתתאים למוזמנים שלכם.

ארגון כנסים – כל פרט חשוב! קולוניה – מקום מושלם לכנסים במרכז הארץ

מתחם כנסים קולוניה, נמצא במרכז: ברחובות, בפארק המדע, בשפלה, כך שקל ונוח להגיע אליו מכל מקום בארץ. העובדה הזו פותחת לכם מגוון רחב של אפשרויות, באשר לתזמון מועד הכנס – בין אם יתקיים מיד לאחר יום העבודה או שהמוזמנים יגיעו ישירות מביתם.

העיצוב החדשני של כפר האירועים קולוניה מאפשר את התאמתו המדויקת לאירועים גדולים וקטנים כאחד. בהתאם לקונספט אותו תבחרו עבור הכנס שלכם, תוכלו לשלב בין האולם הסגור לגן האירועים הפתוח ולהתאים את התפריט המגוון שלנו לכל סגנון או אופי של אירוע.

כאשר הפקת כנס מתחילה מבעוד מועד – אין ספק שיהיה מספיק זמן לקבל את כל ההחלטות החשובות. אנחנו בקולוניה, נשמח לסייע לכם בכל שאלה או עניין שמתעוררים על מנת שהכנס לבסוף יהיה מוצלח בדיוק כמו שאתם מצפים ומדמיינים.

קולוניה אירועים
מוכנים לאירוע הריזורט שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


      השאירו פרטים
      ונחזור אליכם בהקדם