עקבו אחרינו

מסיבת עיתונאים

מסיבת עיתונאים היא אירוע מדיה, אותו יוזמת חברה מסחרית, ארגון פוליטי וכדומה, אשר מעוניינים להעביר מידע לציבור באמצעות התקשורת, המוזמנת לאירוע לטובת סיקור החדשות והצגת שאלות למשתתפים. משך ההיערכות לקראת האירוע משתנה, בהתאם לידיעה שנמסרת לציבור. כך למשל, במקרים של הנפקת חברה, סביר להניח שצוות האחראי על מסירת הידיעה יהיה די זמן להיערך מראש לקראת ההודעה לציבור. עם זאת, ישנם מקרים שלא מאפשרים פרק זמן ארוך להפיק מסיבת עיתונאים שכזו.

לאחר שנים רבות בתחום האירועים, אנחנו במתחם האירועים קולוניה, נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם להפיק אירוע עיתונאים כהלכתו, בין אם יש לכם 24 שעות או 24 שבועות להפיק אותו. לטעמנו, אחד מהאלמנטים המרכזיים שיכריעו את הצלחת מסיבת העיתונאים היא המיקום שבו היא תתקיים. חשוב שיהיה זה מקום שנוח וקל להגיע אליו בנסיעה קצרה, ללא עומסי תנועה (גם בשעות העומס). מתחם האירועים קולוניה, ממוקם באזור פארק המדע ברחובות, מאפשר גישה נוחה למוזמנים המגיעים מכל רחבי הארץ, ובעיקר אלו המגיעים מאזור המרכז או השפלה. בנוסף,  אולם האירועים שבמתחם שלנו, מאובזר בכל הטכנולוגיה החדישה ביותר, וכולל מקרן, מסכים, רשת אלחוטית ואמצעי הגברה מתקדמים. אמצעים אלו מאפשרים  דיווח של הידיעה החדשותית בצורה היעילה והנוחה ביותר עבורכם.

ארגון מסיבת עיתונאים במרכז הארץ

כאמור, במקרים רבים ישנה חשיבות מכרעת להפקת מסיבת עיתונאים תוך פרק זמן קצר מאוד. מנהלי מתחם האירועים קולוניה, מנוסים בארגון אירועים בהתראה קצרה, לרבות מסיבות עיתונאים. בקולוניה ניתן לקיים מסיבות עיתונאים והודעות לתקשורת עבור כמויות משתנות של משתתפים (עד כאלף איש). בנוסף, בצמוד למתחם האירועים תמצאו לנוחיותכם מגרש חנייה רחב ידיים שיכיל בקלות את כל כלי הרכב שיגיעו, כולל רכבים גדולים הכוללים את מתקני התקשורת של העיתונאים.

במקביל, הצוות המקצועי והמיומן שלנו ידאג לסידור האולם כסאות ושולחנות, יוודא שרשת התקשורת והחשמל פועלות באופן תקין, ושהאולם מואר דיו – כל אלו בתיאום מלא מולכם ובהתאמה לצרכים שלכם.

 

קולוניה אירועים
מוכנים לאירוע הריזורט שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


      השאירו פרטים
      ונחזור אליכם בהקדם
      * ידוע לי שנדרש מינימום של 300 אורחים לאירוע