מחפשים אולם אירועים בנס ציונה והסביבה? מצאתם!

מחפשים גני אירועים או אולמות אירועים בנס ציונה והסביבה ? חתונה, ברית, בר או בת מצווה, גיוס או שחרור מצה״ל, או אפילו פרישה לפנסיה – מבחינתנו, כל אירוע הוא סיבה למסיבה. הישראלים ידועים בחיבתם לאירועים חגיגיים, כאשר כל אירוע כזה מהווה הזדמנות מצוינת להיפגש עם בני משפחה וקרובים, חברים ומכרים, לחדש קשרים ישנים וליצור קשרים חדשים.

לכן זה לא ממש מפתיע שענף אולמות האירועים בישראל נחשב לענף כלכלי מפותח, שכולל תחרות עזה בין כל בעלי העסק והספקים השונים בתחום. בעוד שאנחנו חושבים שרוח תחרותית יכולה להיות דווקא מאתגרת ומפרה, קיים מיעוט של בתי עסק שפונים דווקא למעשים לא כשרים והטעיית הציבור בניסיון לגבור על מתחריהם ומטילים צל על רובם המוחלט של אולמות האירועים בארץ שפועלים בצורה כשרה וללא כל דופי.

שולחנות מעוצבים- באולם האירועים קולוניה

מחפשים גן אירועים באזור נס ציונה? יש לנו מקום בדיוק עבורכם!

מי שמחפש גן אירועים בנס ציונה והסביבה, מוקפד ויוקרתי, המשלב חדשנות בעיצוב עם קווים קלאסיים – יכול להפסיק מיד את החיפושים כי נמצא המקום המושלם.”קולוניה” הוא אולם וגן אירועים יוקרתי ברחובות (בשפלה, במרכז הארץ), 7 דק’ מרחק מנס ציונה בלבד, שכל כולו בנוי על החיבור בין הפנים והחוץ, בין הטבע היפיפה והמרגיע ובין אולם האירועים המעוצב בגימור היוקרתי ביותר, ללא כל פשרה על איכות.

כפר האירועים קולוניה בנוי למעשה משלושה רבדים, המשתלבים זה בזה בצורה מושלמת. הרובד הפנימי, שהוא גם לב לבו של המקום – הוא כמובן חלל האירוח הפנימי והמקורה, המעוצב בצורה יוקרתית ומובחנת, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים המעניקים למקום חזות חגיגית וייחודית, ומותירים רושם בקרב כל באי האירוע. החלל מואר לכל אורכו בתאורת skylight טבעית, המדגישה את קווי המתאר של החלל, ומשתלבת בצורה מושלמת עם מגוון האירועים הרחב המתקיים במקום.

הרובד השני הוא חלל מקורה, המקיף את חלל האירוע מכל עבריו, ומהווה השילוב המושלם בין מתחם קבלת פנים, בית קפה, ופינת ישיבה בעלת עיצוב ייחודי, תוך השתלבות מלאה עם חלל האירוע הפנימי.

חופה מפוארת מקורה במרכז

צילום : יוסי קרסו

הרובד השלישי והחיצוני, הוא למעשה גן טבעי ומעוצב המקיף את המתחם מכל עבריו, ומהווה הפתרון המושלם לאלו מבינינו שלא מוכנים לוותר על פיסה קטנה של טבע, גם במרכז העיר. ברחבי הגן משובצים שבילי הליכה ופינות ישיבה, פינות חמד קסומות וכן תאורה עדינה המתכתבת עם אופיו של הגן, ומעניקה לו חזות קסומה במהלך שעות הערב.

ולא לשכוח את הפן הקולינרי

בואו נודה באמת – אירוע מוצלח מתבסס במידה רבה על התפריט הקולינרי הנכלל בו. כל אירוע המתקיים בכפר האירועים קולוניה כולל מטבח שף עשיר ומגוון, בניצוח השף ארנון בן אילון. בכל אירוע ואירוע המתקיים במקום ניתן למצוא, תפריט מותאם ישירות לאופי האירוע, תוך התחשבות מלאה באילוצים השונים ובזהות ובאופי קהל המשתתפים.

מטבע הדברים, אין אירוע אחד דומה לרעהו, ולכל אירוע יש את הניואנסים הקטנים שלו, שדורשים תשומת לב והתאמות נקודתיות בין אם תרצו לערוך חתונה צמחונית או טבעונית. זאת הסיבה, שכל אירוע שמתקיים בקולוניה הוא למעשה אירוע ייחודי, הנוצר מ-א׳ ועד ת׳ על ידי מנהלי האירוע, יחד עם צוות סטייליסטים מקצועי ובעל ניסיון, הכל לפי רצונכם ותוך התאמה מלאה לטעם האישי שלכם מחד, ולאופי האירוע, הקהל, עונת השנה, ומגוון האילוצים השונים בשטח מאידך.

איתור גן אירועים או אולם אירועים בנס ציונה וסביבתה עלול להיראות ממבט ראשון כמשימה מייגעת. על מנת להסיר כל ספק מלבכם, אנו מזמינים אתכם להרים טלפון ולהגיע לפגישת היכרות באולם האירועים קולוניה, על מנת שנוכל ליצור, ביחד, את האירוע המושלם עבורכם.