מקום לאירועים טבעוניים

ככפר אירועים ששם דגש עצום על החוויה של האורחים, ושואף למקד את כל תשומת הלב שלו בכם, אנו רוצים לאפשר לכם לתכנן אירוע שעומד בסטנדרטים שלכם, כמו גם לתמוך בבחירות התזונתיות שלכם. 

אנו מודעים לכך שטבעונים גם רוצים לקבל מגוון אפשרויות בחירה ותפריט ברמה הגבוהה ביותר, לכן אם חיפשתם מקום לאירועים טבעוניים, אנו אתכם, מבינים את הבחירות התזונתיות שלכם ואת תרומתן לכולנו, ולעולם בו אנו חיים. 

התפריט הטבעוני שלנו

אנו יודעים שבאירוע שלכם אינכם רוצים לדאוג. השאיפה שלכם היא להיות בטוחים שהכל מתנהל כשורה, ושהאירוע עומד בערכים ובסטנדרטים שלכם. כמובן שאתם רוצים גם לאכול טוב, האוכל ממלא מקום מרכזי בכל אירוע, ולכן עליכם למצוא מקום לאירועים טבעוניים שערוך לקיים אירועים טבעוניים בכל סדר גודל. 

כלומר למצוא מקום שאינו מספק לכם רק מנה טבעונית אחת או שתיים כדי לסמן וי, אלא מעמיד לרשותכם תפריט טבעוני גורמה עם מנות שף ברמה הגבוהה ביותר. 

ככה אנו בקולוניה, לוקחים את חוויית האירוח שלכם עד הסוף. ואם אירוע טבעוני הוא החזון שלכם, אנו נלך אתכם יד ביד, ונדאג שאף אחד מהאורחים לא ירים גבה, ושגם לקרניבורים בחבורה לא יהיה על מה להתלונן!

חתונה צמחונית בקולוניה גן אירועים

תפריט שף טבעוני ברמה הגבוהה ביותר

בקולוניה מחכה לכם תפריט טבעוני ברמת שף, וזהו לא סתם תיאור מוגזם. התפריט הטבעוני שלנו הוא פרי יצירתו של השף בני מדר, שף מוערך ששמו הולך לפניו והמנות היצירתיות שלו מיוצרות ומורכבות ברמה הגבוהה ביותר. 

למרות שאנשים רבים נוטים לחשוב שהתפריט הטבעוני מוגבל, אנו יודעים שאין זה כך בכלל.  התפריט הטבעוני עשיר במרכיבים וחומרי גלם איכותיים, ובידיים הנכונות אפשר ליצור שילובים מרשימים, יצירתיים ומרגשים במגוון סגנונות. 

אנו לא רוצים להגיש לאורחים שלכם תחליפים, אלא לפתוח אותם לכל הגיוון והייחוד שיש למטבח הטבעוני להציע. לכן לא נתחבא מאחורי תחליפי בשר, אלא נלך על זה ובגדול, כדי ליצור עבורכם תפריט טבעוני מרגש, וחוויה קולינרית ערבה לחך. 

הלוקיישן

טבעונות היא לא רק תזונה אלא אורח חיים אמיתי, שבא לידי ביטוי בכל מיני רבדים והיבטים. לכן כאשר מחפשים מקום לאירוע טבעוני חשוב לשים לב לכל התמונה, החל בתפריט ועד ללוקיישן עצמו ולמה שהוא מייצג. 

קולוניה ברחובות הוא כפר אירועים שממוקם בלב הפרדסים, עם טבע ירוק סביבו, גן ענק שנפרש על כ- 20 דונם, שפע של תאורה טבעית, עיצוב בהשראת ריזורטים מפנקים בכל העולם, בריכה אקולוגית שנמצאת במרכז, חופה על המים וההרגשה הכי טבעית שרק אפשר!

משלב קבלת הפנים ועד הקינוחים – כך האירוע הטבעוני שלכם יראה

כמו שכבר ציינו, קולוניה הוא ה-מקום לאירועים טבעוניים, ואנו מתאימים את עצמנו אליכם לכל אורך האירוע. כבר בשלב קבלת הפנים האורחים שלכם יוכלו לשוטט בדוכני אוכל במתחם “שוק השמיים”.
“שוק השמיים” זהו יריד אוכל מכל העולם, אך באירוע טבעוני, כל כולו יהיה על טהרת חומרי גלם ומרכיבים טבעוניים.  

ומה בתפריט? פוקאצ’ות, פיצות, סושי, טאפאס, מיצים, שייקים ושלל דוכנים נוספים בהתאמה אישית לרצונות ולהעדפות שלכם!

שאר המנות העיקריות יהיו בסגנון מסעדת שף, בניצוחו של השף שלנו, כאשר ממש כמו במסעדת גורמה, האורחים שלכם בוחרים מתפריט את המנות שהם רוצים לנסות ונהנים ממגוון עשיר של תוספות טבעוניות!

 

מנה טבעונית בגן האירועים קולוניה

ומההתחלה ועד הסוף, אנחנו כאן עבורכם, כדי להוציא לפועל כל חזון ייחודי שלכם וליצור יחד אתכם אירוע טבעוני מרשים, בלתי נשכח ברמה הגבוהה ביותר!