הכירו – אולם וגן אירועים בלתי נשכח – במרכז הארץ

מי שמחפש את המקום המושלם לארגון אירוע צריך לקחת בחשבון לא מעט פרטים ונתונים. הוא רוצה שלאורחים שלו יהיה נוח להגיע, הוא מחפש אולם שיהיה מעוצב בצורה היפה והמקצועית ביותר וכמובן יתאים לאירוע שעומד להתקיים, יש רצון עז להיות מוקף בצוות עובדים מקצועי שרוצה בטובתו ובהצלחת האירוע והכי חשוב – שכל התנאים האלה יתאחדו לכדי פרמטר אחד בלבד – הצלחה של האירוע מעל לכל ספק. כל אחד עושה מאמצים רבים כדי שהאירוע שלו יהיה מוצלח ובלתי נשכח ואם אפשר – שהאירוע שלו יהפוך למקור לחיקוי עבור אלה שיארגנו אירועים אחריו.

המרכז החדש זז דרומה!

אם פעם כשהיו מדברים על אולמות אירועים במרכז הארץ הייתה הכוונה לתל אביב וגוש דן בלבד, הרי שכיום יש לארץ מרכז חדש – אזור השפלה או ליתר דיוק – רחובות, נס ציונה, ראשון לציון והיישובים הסמוכים. כשאין את ההמולה של גוש דן ואת עומסי התנועה של אזורי התעשייה המרכזיים – אין ספק שהרבה יותר קל ונעים להגיע לכל אירוע, כמו לאירועים המתקיימים בכפר האירועים קולוניה אשר ממוקם בעצמו ברחובות. לא כדאי לתת לאזור להטעות אתכם, שכן מדובר בגישה נוחה ומהירה באמצעות כבישים מהירים וצירי תנועה מרכזיים ובעצם בזכות נתונים אלה הפך לאולם האירועים המבוקש ביותר בארץ.

חתונת קיץ בקולוניה גן אירועים

למה קולוניה?

מי לא רוצה לארגן אירוע באולם וגן האירועים היפה ביותר בארץ? זה שכשמגיעים אליו מיד מרגישים בקסם שבו, באווירה המדהימה שבו וביכולת שלו להשאיר את השגרה והיומיום מחוץ לשער. כשהמוזמנים נכנסים אל המתחם הם מרגישים לבד שהגיעו למקום אחר, בעל אווירה של רזורט – של כפר נופש אמיתי. כאן עומדים לשמוח, להרגיש בטוב, להיפגש עם חברים ולחוות חוויה מיוחדת. מה עוד צריך באולם אירועים? בקולוניה אפשר להפיק את כל סוגי האירועים, עבור כל מספר של אורחים ולהרגיש בנוח, להפיק אירוע יוקרתי ומפואר ולהרגיש שכאן עומד להתרחש אירוע מיוחד במינו. אירוע שעדיין לא חוו כמותו.

ארועים צמחוניים בקולוניה

קולוניה – בדיוק בשבילכם!

החלל הנעים והאינסופי, אוכל גורמה מיוחד במינו שהוכן כמלאכת מחשבת על ידי צוות שפים מקצועי ומוביל, צוות עובדים שכל מה שעומד לנגד עיניו הוא הצלחת האירוע והשמחה של מי שארגן וכמובן האורחים שלו והאווירה הייחודית שהותאמה אישית לאירוע של כל אחד. גם מי שיגיע לכאן יותר מפעם אחת יחווה חוויה אחרת בכל פעם, שכן לכל אירוע צריך למצוא ולהתאים את האווירה הייחודית שבו, את מה שהמארגנים רוצים להעביר לאורחים שלהם וכמובן ליצור את התפאורה שמתאימה לאירוע. כשצוות העובדים המקצועי מלווה את מארגני האירוע בכל צעד ובכל שלב – אין ספק שגם האירוע יהיה בסופו של דבר הצלחה גדולה ויהווה את הדובדבן שבקצפת לאחר תקופת ההפקה והארגון.

מה תחגגו בקולוניה?

התשובה לשאלה זו פשוטה וקלה – כל אירוע שעומד על הפרק אפשר וכדאי לארגן בקולוניה – לעובדי המקום יש ניסיון רב ועשיר בהפקת כל סוגי האירועים המשפחתיים והפרטיים, כמו גם אירועים עסקיים המתאימים למקומות עבודה, עובדים או לקוחות. כאשר עבור כל אירוע בנפרד מתבצע תהליך של חשיבה והתאמה אישית, אין ספק שגם האורחים ירגישו את זה ואי אפשר יהיה להשוות בין האירועים השונים. כל אחד מהם יהיה מוצלח ומהנה ומיקומו של האולם באזור רחובות, הוא המרכז החדש והנוח להגעה מכל מקום רק יוסיף לחוויה של נוחות הגישה מכל אזור בארץ. אז איזה אירוע עומד אצלכם על הפרק? מה אתם צריכים להפיק? אתם מוזמנים ליצור קשר, להגיע להתרשם ולהתאהב!

 

מחפשים לוקיישן לאירוע הבא שלכם?

הרימו טלפון ונתחיל לתכנן 🙂

077-601-8486