סייב דה דייט! רשימת תאריכים מגניבים לחתונה

תאריכים ייחודיים, מגניבים ובלתי נשכחים להתחתן בהם. בחירת תאריך מדליק או בעל משמעות כתאריך החתונה שלכם היא דרך נפלאה להתחיל בכיף וברגל ימין את ההכנות ליום המרגש שלכם! תאריכים מגניבים לחתונה הם גם גימיק משעשע וחמוד שיופיע על ההזמנה שלכם, אבל זוהי גם דרך מצוינת לזכור לנצח את התאריך של יום חתונתכם, עבורכם ועבור הקרובים לכם. בנוסף לעובדה שתאריך מיוחד הוא תוספת כיפית ומיוחדת לחתונה, זוגות רבים בוחרים בתאריך חתונה בעל משמעות מיוחדת ואישית עבורם. בצוות קולוניה אספנו עבורכם רשימת תאריכים שווים ובלתי נשכחים לחתונה. תיהנו, תבחרו טוב, שריינו את היום ובואו אלינו לפגישת היכרות וכדי לתכנן את חתונת החלומות שלכם.

סייב דה דייט! רשימת תאריכים מגניבים לחתונה

תאריכים מגניבים בלוח לועזי

 • אחת הבחירות הנפוצות ביותר ואשר מאפשרת בחירה מדליקה ושקל לזכור, בלי קשר לשנה בה אתם מתחתנים, היא כמובן לשריין תאריך בו היום בחודש זהה למספר החודש. הכוונה לתאריכי חתונה כמו 10.10, 09.09, 08.08, 07.07, 06.06, 05.05 וכן הלאה. אם מספר השנה משתלב עם תאריך שכזה באופן מיוחד, הרווחתם!
 • אמנם זהו תאריך קצת רחוק, אבל בדיוק בגלל זה ובגלל שהוא מגניב במיוחד, תוכלו לשריין אותו כבר זמן רב מראש. זהו תאריך חתונה היוצר רצף מתמטי חמוד, תאריך שקל לזכור ולהתחבר אליו ואשר גם מאפשר לכם ליהנות ממחירי חתונה נמוכים יותר מחוץ לעונת החתונות: התאריך המגניב הוא 4.3.21 – הארבעה במרץ, 2021, כך נוצר רצף מספרים יורד. 
 • חתונת סילבסטר / נובי גוד: אפשרות מגניבה היא לבחור את תאריך החתונה שלכם בתאריך בו במילא יש סיבה ענקית למסיבה. אנחנו מתכוונים כמובן לחתונה בערב הסילבסטר, הלא הוא ערב ראש השנה האזרחית החדשה, 31.12. זוגות הקשורים ליוצאי ברה”מ קוראין ליום זה הנובי-גוד. תאריך מגניב, עם מסיבה מטריפה וכפולה, גם שנה חדשה וגם (בעיקר) החתונה שלכם! ב-2019 חתונה כזו תצא לכם ביום שלישי, בשנת 2020 לעומת זאת, חתונת סילבסטר תצא על יום חמישי ובכלל הרווחתם גם תאריך מעולה וגם יום מושלם בשבוע – כדאי לשריין מהר!!!
 • חתונת ולנטיינ’ס: הכוונה כאן היא לחתונה ביום ולנטיין, ב-14 בפברואר. זהו תאריך מגניב ורומנטי, ביום הנחשב ליום האהבה העולמי, כאשר בפועל מדובר על היום המוקדש לקדוש הנוצרי סנט ולנטיין ואשר הפך ברבות השנים ליום האהבה. 
 • חתונת 1 באפריל: אם אתם זוג שאוהב מתיחות ובאופן כללי אתם המצחיקים של החבר’ה, יכול להיות שבחירת תאריך האחד באפריל כיום החתונה שלכם תהיה בחירה פשוט מושלמת. אפשר כמובן לשלב את התאריך המגניב והמצחיק הזה עם שלל מתיחות, הפתעות ואלמנטים מצחיקים בהזמנות, בקליפ החתונה ובמהלך החתונה עצמה. 
 • חתונה ביום הארוך בשנה – יום ההיפוך הקיצי: תאריך 21.06 נחשב כיום הארוך בשנה, מבחינת שעות האור. זהו יום ההיפוך הקיצי, היום עם הכי הרבה שעות אור ותאריך בעל משמעות סמלית עמוקה ומוכרת לאנשים רבים ובתרבויות שונות. אם אתם יותר טיפוסים של חורף אגב, אז תוכלו לבחור לתאריך החתונה שלכם דווקא את היום הקצר בשנה, יום ההיפוך החורפי המתקיים ב-21.12 בכל שנה. 
 • חתונה בתאריך 02.02.2020: תאריך מגניב במיוחד לשנת 2020, יוצא ביום ראשון. תאריך מיוחד ובולט עם מוטיב חוזר של הספרות 2 ו-0. אם זהו תאריך פחות נוח עבורכם, תוכלו לדחות קצת לבחור בתאריך 20.02.2020 היוצא באופן נוח למדי ביום חמישי. 
 • חתונת יום העצמאות האמריקאי: אפשרות שיותר מתאימה לזוגות בעלי קשר משפחתי לארה”ב או פשוט זוג עם קשר מיוחד לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. במקרה זה, החתונה שלכם תתקיים כמובן בתאריך 04.07 ותוכלו לבחור עיצוב השואב השראה מהכחול-אדום-לבן האמריקאי וממוטיב הפסים והכוכבים המוכר. רק שימו לב שבשנת 2020, תאריך זה נופל על יום שבת… 

סייב דה דייט! רשימת תאריכים מגניבים לחתונה

תאריכים מיוחדים ומדליקים לחתונת שישי בצהריים

 • חתונת Valentine’s Day בשישי בצהריים – 2020: בשנת 2020, יום ולנטיין, שצוין כבר בחלק הקודם של המאמר, יום האהבה הבינלאומי אשר מצוין בתאריך 14.02, נופל על יום שישי. הזדמנות נהדרת לחתונת שישי בצהריים סופר רומנטית וקסומה, חתונת שישי בחורף הישראלי הרגוע ועם עיצובי לבבות ומוטיבים רומנטיים חורפיים ונעימים, למשל. 
 • ימי שישי במאי: אלו לאו דווקא תאריכים מגניבים באופן מיוחד, אבל הם כן מציעים לרוב מזג אוויר מעולה לחתונת שיש בצהריים ובדר”כ ימים אלו כבר יהיו מחוץ לימי ספירת העומר בהם לא מתחתנים חתונה יהודית מסורתית. ב-2020, ימי השישי של חודש מאי יוצאים בתאריכים – 01.05, 08.05, 15.05, 22.05, 29.05 – כך שיש לכם הרבה אפשרויות בחירה לחתונת שישי מדהימה ולפני שמגיע החום הכבד של הקיץ. 
 • 07.08.2020: נכון שזהו לא תאריך בו היום והחודש זהים – פשוט ב-07.07.20 זו עדיין תקופת בין המצרים ולא כל זוג בוחר/יכול להתחתן בה – אבל זהו כן תאריך מגניב והוא יוצא על יום שישי. הזדמנות נהדרת, קיצית וכיפית לחתונת שישי בצהריים חלומית בקולוניה כפר האירועים היוקרתי ברחובות. 

 

אז, מתי הכי כדאי להתחתן מבחינתכם?