חתונה דתית יהודית

חתונה יהודית דתית היא למעשה הנורמה, הדרך בה רוב הזוגות היהודים בישראל מתחתנים בה, לצד ולמרות קיומן של אפשרויות אלטרנטיביות שיש זוגות הבוחרים בהן. אך כמובן, יש להתחתן עם רב תחת חופה ויש את המהות ואת המכלול של חתונה יהודית דתית, ואת החוויה קסומה, הרוחנית והמסורתית המלאה הזו, אפשר לחוות ולראות בעיקר במגזר הדתי, כאשר אנו מתייחסים לחתונות הדתיות של זוגות בני “מגזר” הכיפות הסרוגות. 

קולוניה ריזורט אירועים מזמין אתכם, זוגות דתיים לפני חתונה, להתפנק ולהפיק חתונה יהודית מקסימה וחלומית, עם כל המסורות היפות והאהובות שאתם רוצים ואשר נהוגות במקומותיכם אך עם הפאר, היוקרה והייחודיות של מתחם אירועים פשוט מדהים, במיקום מעולה בין פרדסי רחובות, עם אוכל משובח וכשר ושילוב מושלם בין גן מטופח ורחב ידיים לבין אולם אירועים סופר מוקפד, מעוצב ומפנק. בקולוניה ריזורט אירועים אנחנו מכבדים ואוהבים את המסורות והצרכים של חתונות יהודיות דתיות ומספקים לכם את תנאי האירוח המפנקים והטובים ביותר, מחתונות בוטיק מצומצמות ומחוברות ועד לחתונות ענק, עם שמחה ואווירה שרק בחתונות דתיות אפשר ליהנות מהן.

בר משקאות - קולוניה אירועים

מהלך האירוע – טקס חתונה יהודית דתית בהתאמה אישית מלאה אליכם

אשכנזים או ספרדים, מנהגי חתונה של מגזר ההתיישבות הדתית לאומית או מנהגי חתונה יהודית דתית הייחודיים למשפחה שלכם או לעדה מסוימת – בכל מקרה וכל שאיפה, צורך או חלום, אנחנו בקולוניה מגשימים לכם חלומות חתונה ולא רק שאנחנו “זורמים” איתכם לגבי כל מהלך ומנהגי החתונה שאתם רוצים שיהיו באירוע שכל כולו מוקדש לכם ועבורכם כמובן, אלא שאנחנו מפיקים את הכל במדויק ועד לכדי שלמות. חתונה יהודית דתית היא שילוב קסום ומיוחד של מסורת, מיסיטיקה יהודית, הלכה דתית, מנהגים עתיקים המחברים את הכל לכדי משהו שהוא הרבה יותר עמוק, רוחני ומחובר לעומת “סתם” מסיבת חתונה. 

החלטתם לצום עד אחרי החופה, אתם רוצים כיסא כלה מפואר ומושקע שעליו תשב הכלה המהממת כדי שהאורחים יוכלו לברך אתה ולכבד אותה? רוצים מרכיב מסורתי מיוחד כחלק מטקס או חגיגות החתונה – כל שתבקשו, לו יהי וצוות ההפקה של קולוניה פה בשבילכם. לפני החופה, שכמובן מעוצבת בצורה קסומה ומיוחדת, הרב והמשפחות מחכים לכם בחופה, החתן צועד ראשון ונכנס לחופה, לאחר שכיסה את פני אשתו לעתיד בהינומה. אחריו, כאשר ההתרגשות בשיאה, הכלה צועדת לחופה, פניה מכוסים בהינומה. 

בחתונה יהודית דתית נכנסים כעת לרגעי השיא של הטקס עצמו, שבעה סיבובים, שבע הברכות המיוחדות המבוצעות ע”י הרב המחתן’, נישואין וקידושין, שלב ענידת הטבעת לכלה, שבירת הכוס המלווה עם שמחת הקהל, הכתובה והמשך החגיגה הקסומה כפי שאתם רוצים ולפי המסורות שלכם. 

כמובן שהאוכל המטריף והמיוחד שלנו כשר לגמרי ואנחנו יכולים גם לדאוג למנות עם כשרות מהדרין, לפי הצרכים וההעדפות שלכם – גם אוכל מושקע וברמה מעולה וגם כשרות בדיוק כפי שאתם רוצים וצריכים. 

אירועי צהרים בקולוניה גן אירועים

קולוניה ריזורט אירועים – ההוכחה שאפשר לשלב מתחם אירועים יוקרתי עם חתונה יהודית דתית כמיטב המסורת. בואו אלינו לביקור התרשמות, תראו איזה עולם קסום ומופלא מחכה לכם במרחבים הרחבים שלנו והתחילו לדמיין את החתונה המושלמת שלכם, עם שלל פינוקים וסגנון יוקרתי מהמם ומבלי לוותר לרגע על המסורות של חתונה דתית יהודית.